І знову про шкільний проект «Безпечні канікули»

alt   Напередодні весняних канікул педагог-організатор, класні керівники, вчителі основ здоров’я з метою вивчення та використання правил безпеки проводять виховні години, заочні подорожі, бесіди тощо.

А 27 березня 2019 року дівчата 5-А та 5-Б класів під керівництвом педагога-організатора  Римми Григорівни Сахно кинули виклик ровесникам «Змістовно й творчо про важливе».  Діти повторили правила вуличного руху,  виготовили листівки-розмальовки, а потім презентуючи свою роботу додавали історії про невдах, які не знають або нехтують правилами дорожнього руху.

Сьогодні марафон безпеки вже має продовження, теми учні вибирають різні, але ціль одна – безпека! Тож безпечних, змістовних і веселих канікул нам і нашим вихованцям.