Весняні канікули та закоханий в Закарпаття 9-В клас

alt   З гарним настроєм, незабутніми враженнями повернулася з екскурсії ще одна група учнів нашого навчального закладу.

Напередодні Наталія Іванівна Шлома запропонувала своїм вихованцям останні канікули перед випуском з 9 класу провести в Закарпатті. Учні та батьки підтримали класного керівника.

За короткий час діти познайомилися з історичним центром Ужгорода, відвідали Ужгородський замок – колишній родинний маєток італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, Музей архітектури і побуту під відкритим небом, Кафедральний собор.  Саме в цей час в обласному центрі Закарпаття квітнуть магнолії. Близько десятка видів, сотні квітучих дерев прикрашають усі куточки улюблених туристичних локацій, де численні гості міста поповнюють цьогорічні спогади про візит в Ужгород.

А потім оглядова екскурсія містом Мукачеве, замок Паланок – один з п’яти потужних і укріплених замків Східної Європи, мисливська резиденція «Берегвар», австрійського роду Шерборн.

Про такі канікули можна лише мріяти! А маючи небайдужих батьків і чудового класного керівника – перетворювати мрію в дійсність.