Перший Фестиваль гумору

altalt   «Сміх людський — чудесна штука.

Він — мистецтво і наука.
Він — в житті і для життя.
Із потворного й дурного
Посміятися не гріх.
Добрий сміх не б'є, не мучить,
Він на світі жити учить».
(П.Глазовий)

18 квітня 2019 року в рамках декади позитиву та здоров’я у нашому навчальному закладі відбувся Фестиваль гумору.

Господарями шкільного фестивалю були учні дев’ятих класів (класні керівники В. В. Літковська, В. К. Краєвий, Н. І Шлома). Аматори-гумористи добродушно сміялися і кепкували, висміювали недбалість і байдужість, були самокритичними та артистичними.

Кожна нація вміє кепкувати з себе, а українці роблять це вишукано. Гумор вважають невід'ємною частиною  менталітету  та надбанням українського народу,  те що проростає через підсвідомість і прагне вирватися зовні за найменшої нагоди. Сміх – це зброя. А почуття гумору – подарунок від Господа! Можливо цей фестиваль і не стане традиційним у нашій школі, але сьогодні всі щиро посміялися, подивився новими очима на деякі проблеми та ще раз переконався, що український гумор неповторний.