Усний журнал із літературно-музичною композицією «Краса землі моєї України»

alt   24 квітня 2019 року в рамках декади екології в навчальному закладі відбувся відкритий екологічно-патріотичний виховний захід «Краса землі моєї України».

Українська природа багата різноманітними квітами, тож перша сторінка журналу знайомила нас із легендами про квіти, друга – квіти в художніх творах, а потім господарі заходу познайомили нас з квітами – символами України, квітами нашої оселі, зеленою аптекою та квітами, які занесені в Червону книгу України. Діти говорили про те, що природа й Вітчизна – невіддільні. Ми господарі своєї природи, а вона для нас – наше життя. Берегти природу – значить берегти Батьківщину.

Підготувала і провела усний журнал Олена Василівна Нечипоренко разом зі своїми вихованцями учнями 7-Б класу. Чудове свято діти закінчили молитвою:

«Боже! Хай твоя воля допоможе нам мудрими і мужніми стати,

Землиці дар оберігати – барвисте ошатне вбрання.

Не йти по землі навмання, а бачити кожну стежину,

У серці нести Україну!»

А потім всі разом заспівали пісню «Україна».