Акція «Збережи дерево-2019»

altaltalt   25 квітня 2019 року  підведено підсумки акції зі збору макулатури, учні та колектив навчального закладу назбирали майже 800 кг.

Ініціатори та організатори акції, Київський картонно-паперовий комбінат, щедро відзначили переможців:

І місце – 8-Б клас (класний керівник Надія Василівна Кучеренко)  – 2000 гривень;

ІІ – 2-Б клас (Олена Миколаївна Терещенко) – 1000 гривень;

ІІІ – 3-В клас (Марина Сергієнко) – екскурсія на комбінат, яка включає в себе транспорт, сувеніри та смаколики.

Також заохочувальну екскурсію на картонно-паперовий комбінат в подарунок отримав  3-Б клас (Тамара Василівна Кушнер).

Колектив нашого навчального закладу щиро дякує організаторам акції, зокрема куратору проекту Ользі Нос.

У наступному році ми будемо продовжувати  співпрацювати вже за оновленим екологічним проектом, метою якого буде оптимізувати розвиток у школярів екологічного мислення, спрямованого на збереження природи. Пам’ятайте: 100 кг макулатури – зберігає одне дерево! Тому ми повинні ощадливо використовувати продукцію з деревини та паперу аби уповільнити процес винищення дерев.