Наукова конференція

altalt   26 квітня 2019 року в нашому навчальному закладі  відбулася шкільна науково-практична конференція.

Учасниками конференції були учні 6-10 класів. Незважаючи на вік, юні науковці розглядали дуже серйозні теми, які обирали самі за власними смаками та уподобаннями: «Генотерапія та її перспективи», «Користь здорового харчування», «Залежність від гаджетів», «Генетичний моніторинг», «Правда про енергетичні напої» та ін.

Основне завдання конференції - виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення їх до науково-дослідницької та експериментальної роботи. Підводячи підсумки директор школи Тамара Борисівна Дидик наголосила, що всі представлені роботи надзвичайно цікаві, сучасні й актуальні. Також подякувала учасникам конференції  за допитливість, самостійність, наполегливість, активну громадянську позицію та вміння формувати й відстоювати власну думку.