Меморіальний комплекс «Музей України у другій світовій війні» та Співоче поле

alt  6 травня 2019 року учні 4-А класу (вчитель Наталія Миколаївна Сахно) відвідали з екскурсією  меморіальний комплекс «Музей України у другій світовій війні». Меморіальний комплекс займає площу понад 10 га. До нього входять: музей з монументом «Батьківщина-мати», головна площа з Алеєю міст-героїв і скульптурними композиціями «Форсування Дніпра» й «Передача зброї», галерея героїв фронту і тилу з бронзовими горельєфними композиціями, чаша «Вогонь Слави», виставка бойової техніки і озброєння, окрема споруда, де розгорнута експозиція «На чужих війнах», відкриті для відвідування екскурсантів літак Лі-2 та гелікоптер Мі-24В.

А потім діти з задоволенням побували на Співочому полі, де наразі проходить виставка тюльпанів «Казки світу». Неймовірне свято душі – 180 000 квітів!