Проект «Мій друг велосипед»

altalt    Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні закінчився у нашому навчальному закладі загальношкільним проектом «Мій друг велосипед».

З 6 по 12 травня 2019 року у школі проведено цикл виховних заходів з безпеки дорожнього руху, а також індивідуальні та групові профілактичні бесіди з учнями, що мають ролики, скейти, велосипеди. Як виявилося  велосипед має переважна більшість дітей, тож проект «Мій друг велосипед»   надиктувало саме життя.

Участь у проекті брали всі охочі: друкували розмальовки, розфарбовували, писали правила безпеки руху велосипедиста, елементи конструкції велосипеда, одяг і засоби безпеки для велосипедиста, правила перевезення вантажів і пасажирів тощо. А після того як створили виставку, вчителі початкової школи та старшокласники презентували роботи молодшим школярам та провели бесіди юним велосипедистам з правил безпеки.