Про чудовий подарунок та мудрих батьків

alt  22 квітня 2019 року учні 4-А (вчитель Наталія Миколаївна Сахно) відвідали музей популярної науки та техніки «Експериментаріум».

Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, функціонує  анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології». А ще  у Музеї є оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.

За незабутні емоції, нові враження та знання Наталія Миколаївна з вихованцями  дякують батькам. Екскурсія, яка включала в себе захоплюючий квест - подарунок дітям від батьків з нагоди закінчення початкової школи. Молодці!