Тиждень позитиву-2019

alt  З 9 по 12 вересня  в нашому навчальному закладі відбувся тиждень позитиву «Позитив – це ключ до успіху». Позитив – це те, чого часто не вистачає у нашому житті. А разом з тим, це те, що ми всі можемо подарувати один одному: щира усмішка, добре слово, розуміння, підтримка, щирість, доброта.

altaltaltaltalt

Було дуже весело, надзвичайно цікаво та змістовно! Виставка малюнків «Феєрія вражень»  (учнівські колективи 1-7 класів),  інсталяція золотої рибки «Секрети успіху, або що допоможе в океані життя!» (1-11 класи), малюнки на асфальті «Щастя в мені» (1-4 класи), естафета «Гарного настрою» (5-і класи), марафон юних журналістів  «Що для тебе мислити позитивно?» (8-9 класи)  інтелектуальні батли (10-11 класи),  мотиваційні кульки – все це не лише додало чудового настрою, а й згуртувало учнів.

Захід було організовано та проведено на належному фаховому рівні відповідно до нових стандартів НУШ. Дякуємо педагогу-організатору Риммі Григорівні Сахно, практичному психологу Олені Іванівні Нестеренко, соціальному педагогу Наталії Василівні Хлистун, класоводам, класним керівникам та шкільному самоврядуванню.