Пізнавальні та оздоровчі канікули-2019 старшокласників

alt   На осінніх канікулах учні 8-10 класів разом з класними керівниками Літковською Валентиною Володимирівною та Кучеренко Надією Василівною відвідали чарівне Закарпаття.
У перший день учні побачили "Астрономічний" палац графів Шенборнів та замок Паланок — надзвичайно колоритні та незабутні місця. День завершився прогулянкою старовинними вулицями Мукачево. Другий день розпочався з відвідування Ужгородського замку та прогулянкою по столиці Закарпаття, після чого учні відпочили у термальному комплексі "Жайворонок" в Берегово. В останній день учні відвідали "фортецю любові" — замок "Сент-Міклош" і одне із семи природних чудес України — найкрасивіший водоспад Закарпаття Шипіт.
Поїздка до Закарпаття стала завершальною сторінкою у знайомстві з Західною Україною.