Знайомство з петанком

alt   4 листопада 2019 року учні 3-Г класу (вчитель Людмила Борисівна Попко) відвідали майстер-клас з петанку в СК «Енергетик».

Ви не знаєте що це??? А ми вже зачаровані новою грою: плануємо грати вдома з родиною, на вулиці з товаришами, у школі з ровесниками…

За перші уроки петанку та за подарунки(набір для гри) щиро дякуємо Тетяні Петрівні Замятіній, головному фахівцю центру «Спорт для всіх» м. Українки.

І для допитливих: Петанк - вид спорту, який зародився у Франції та почав розвиватися в Україні на початку ХХІ століття. У нашій країні вперше у петанк почали грати ще на початку 2000-х. Згодом сформувалася ГО «Федерація петанку України» (ГО ФПУ), яку зареєстрували в квітні 2007 року.