Велике свято футболу спільно з улюбленим юнацьким СК «Дніпро»

altaltalt   6 листопада 2019 року в навчальному закладі відбулися перші ігри  турніру, приуроченого до річниці відкриття шкільного футбольного майданчика.  Розпочали футбольний марафон учні 1-4 класів.

Шановані й знані в нашій школі представники футбольного клубу «Дніпро-Українка» забезпечили спортивне свято професійними суддями, кубками та грамотами. За співпрацю дякуємо засновникам і працівникам ФК «Дніпро», особисто Віталію Малоокому, Олександру Волошку, Андрію Нагорному та чудовим тренерам Миколі Дидику, Миколі Мельнику, Володимиру Заєву, Євгенію Кірієнку.

Та щиро вітаємо переможців:

1-і класи

І місце – 1-Г клас

ІІ – 1-А

ІІІ – 1-В

2-і класи

І – 2-АІІ – 2-В

ІІІ – 2-Б

3-і класи

І –3-Б

ІІ – 3-В

ІІІ – 3-Г

4-і класи

І –4-В

ІІ – 4-А

ІІІ – 4-Б

Чудова осіння погода, гарний настрій, сучасний майданчик, професійна суддівська колегія, нагороди…. Свято футболу сьогодні вдалося, емоції зашкалювали! Не обійшлося і без сліз… Але висновок у всіх один - прихильникам футболу треба тренуватися! Одним, щоб втримати власні позиції, а іншим, щоб перемогти наступного разу.

Запрошуємо всіх юних українчан до нашої футбольної родини. Нагадуємо, що заняття проводяться безкоштовно!

altaltalt