Майстерня Святого Миколая

altalt   Cьогодні, 17 грудня 2019 року, в нашому навчальному закладі відбувся перший майстер-клас в межах шкільного творчого проекту “Майстерня Святого Миколая ”.

Декілька років поспіль напередодні Дня Святого Миколая, під керівництвом педагога-організатора Рими Григорівни Сахно, починають реалізовуватися творчі задуми наших вихованців. Щодня на великій перерві активісти шкільного самоврядування готують та проводять для охочих майстер-класи з виготовлення новорічних іграшок, атрибутів та подарунків.

“ Сьогодні ви долучаєтеся до творення чогось нового, власним руками зможете виготовити цікаві вироби та іграшки. Нехай цей процес приносить вам задоволення, позитивні емоції, аби під час проекту ви власноруч створили якомога більше цікавинок”, – сказала директор школи Тамара Борисівна Дидик.

Ласкаво запрошуємо до майстер-класів:

17 грудня - виготовлення янголів  під керівництвом дев’ятикласниць Роксолони Гайової  та Анни Нікіфорової;

18  грудня -  виготовлення орігамі-зірки, учениця 11-Б класу Софія Білик;

19 грудня – виготовлення ялинкової іграшки, дев’ятикласниці Анастасії Хандусь та Катерина Прус.

Продовжать свою роботу новорічні майстерні аж до Різдвяних свят.