Цікаво та повчально про лікарські рослини

altalt   17 грудня 2019 року в 3-А класі (вчитель Світлана Михайлівна Шалай) відбувся відкритий навчально-виховний захід «Наші друзі – лікарські рослини».

Цікавою і повчальною була подорож третьокласників у світ лікарських рослин. Вони повідали присутнім про цілющі властивості трав, кущів, квітів, плодів та їх застосування в народній медицині. Діти співали пісні, декламували вірші, грали в ігри, розповідали про правила збирання лікарських рослин.

Мета заходу - узагальнити знання учнів про те, що обов’язком кожної людини є турботливе ставлення до природи; розширювати знання учнів про вплив людини на природу; формувати переконання в тому, що людина має оберігати природні багатства; викликати інтерес до вивчення і застосування досвіду народу, розумного використання природних багатств; виховувати почуття любові до рідної землі, відповідальне ставлення до збереження довкілля.