Лідери учнівського самоврядуваня спільно з волонтерами Обухівщини для ровесників з особливими потребами

altalt   Лідери учнівського самоврядування нашого навчального закладу підтримали волонтерів Обухівщини та допомогли влаштувати свято  дітям з особливими потребами. Зібрали та передали до спеціалізованого інтернату у с. Мостище Макарівського району альбоми для малювання, фарбу, кольорову крейду, книжки,  м’які іграшки та сувеніри виготовлені своїми руками.

19 грудня 2019 року, у день  Святого Миколая волонтери відвідали дитячий заклад,  провели з дітьми розважально-розвиваючі ігри та вручили вихованцям закладу подарунки, солодощі  та сувеніри. Дякуємо нашим землякам за активну життєву позицію та небайдужість, зокрема волонтеру  Вікторії Маковій.