Новорічна вистава

altalt   23 грудня 2019 року в актовій залі школи відбулася  новорічна вистава “Як Новий рік ледве не завгубився у темріві”.

Демонстрували свою акторську майстерність і таланти учні 2-Б класу на чолі з класоводом Людмилою Миколаївною Кременчуцькою. У захопливій  новорічній  історії діти були  одночасно глядачами й учасниками, спостерігали за пригодами та разом з героями казки хвилювалися і раділи.  А запрошені мами і тата не відволікаючись від дійства, встигали хвилюватися за юних акторів та фотографувати. Усі присутні отримали  багато позитивнних емоцій та гарний святковий настрій. Вистава залишила в їх серцях  теплі враження та почуття на весь цикл Різдвяних свят.

Людмила Миколаївна та її вихованці дякують батькам за підтримку, зокрема найактивнішим - Світлані Вікторівні Вакулич та Катерині Іванівні Дар’яловій.