Старшокласники про особливості структури місцевих екосистем

alt   Останні дні першого семестру перевантажені не лише передноворічними святковими подіями в школі, насамперед – це підсумок напруженої навчальної роботи. Тестові, контрольні, семестрові роботи і, звичайно, презентації юних науковців.

24 грудня 2019 року учениці 11-Б класу Марина Запорожченко та Софія Білик презентували власне дослідження з екології. У презентації подано визначення екосистеми, її компоненти, види екосистем, наведено трофічну структуру екосистеми, принципи екологічної піраміди, екологічні фактори, що впливають на компоненти екосистеми м. Українки.

Юні екологи не лише визначили проблемні зони екологічної системи рідного міста, а й запропонували шляхи їх вирішення або покращення.