Районний семінар-практикум

alt 16 січня 2020 року на базі нашої школи відбувся семінар-практикум працівників соціально-психологічної служби Обухівського району на тему «Метафоричні асоціативні карти (МАК) у консультативній роботі практичного психолога».

Усі учасники плідно працювали над підвищенням власного фахового рівня та поглибленням розуміння власного Я. Інструментом на цей раз стали метафоричні асоціативні карти. Гості нашого навчального закладу повернулися на свої робочі місця з позитивним настроєм, новими знаннями та ідеями, озброєні теоретичними аспектами застосування МАК, безпосередньо практичними техніками.

Захід відбувся на належному фаховому рівні. За підготовку та проведення районного семінару-практикуму адміністрація школи дякує практичному психологу школи Олені Іванівні Нестеренко.