Дорогі та шановані гості

alt Сьогодні, 22 січня, у День Соборності України відбулася незабутня зустріч старшокласників та лідерів учнівського самоврядування з військовими капеланами Басею Володарською, Оленою Жевель, Світланою Романченко та головою ГО  «Материнське серце» Вірою Іщенко.

Із перших уст діти почули про роботу волонтерів, поїздки у зону військових дій та нелегкі будні українських воїнів, цінність для них дитячих малюнків і листів.

Гості дякували колективу нашого навчального закладу за підтримку волонтерського руху та вручили Грамоту завірену головою Ради Військового Священництва ДУК, членом Єпископської Ради УЄЦ, членом Ради душпастирської опіки про МОУ Г. М. Валуєвим і  Подяку від ГО «Материнське  серце».  Ми щиро дякуємо нашим гостям за незабутню зустріч і бажаємо здоров’я, невичерпної енергії та миру!