Намагаємося виховувати дітей так, щоб в майбутньому вони стали дбайливими батьками, для яких здорове харчування — норма життя.

alt   «Нове Шкільне Харчування» – це проект, мета якого підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах, а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільних їдальнях всієї України.

Наш навчальний заклад теж долучився до цього проекту, бо саме в школі учні набувають вмінь та навичок, які використовують протягом усього життя, тому змінювати ставлення до їжі потрібно розпочати на етапі формування особистості.

У рамках шкільного проекту класоводи, класні керівники та викладачі з основ здоров’я провели тематичні заходи: години спілкування, виховні години, колективний перегляд відео тощо. Аби перевести набуті знання у практику учні створили тарілки здорового харчування. Учням початкової школи  допомагали оформити тарілку здорового харчування батьки.  А 24 січня 2020 року  учасники проекту презентували власні роботи.