Декада правознавства

altalt   З 27 січня по 7 лютого 2020 року у нашому навчальному закладі проходить декада правознавства.

У межах декади вчителями правознавства, класними керівниками, класоводами, лідерами учнівського самоврядування проведена низка тематичних заходів – виховні години, лекції, бесіди, правові уроки, акції, перегляд відеоматеріалів та інше. У шкільній бібліотеці організована виставка «Правова література», а в шкільному вестибюлі зібрана виставка малюнків та розмальовок «Кожна дитина має право бути щасливою»

Аналогічні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання , формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.