Про нові професійні ролі й завдання сучасного вчителя в контексті концепції «Нової української школи»

alt   Стрімко змінюється платформа освітнього простору, тому варто говорити про нову роль вчителя - не лише як наставника та джерело знань, а як коуча, фасилітатора, тьютера, модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини. Нові професійні ролі й завдання сучасного вчителя в контексті концепції Нової української школи стали темою низки заходів у нашому навчальному закладі.

altalt

11 лютого 2020 року на засіданні МО учителів філологічного напрямку, педагоги обговорювали необхідність впровадження інноваційних технологій на уроках з метою створення комфортних умов навчання, за яких кожен учень відчує свою успішність, інтелектуальну спроможність, значущість.

11 лютого 2020 року відбулося засідання МО  вчителів початкової школи.

Тема: «Формування ключових компетентностей молодшого школяра через технологію розвитку критичного мислення».

12 лютого 2020 року  на засіданні МО викладачів англійської мови колеги ділилися досвідом та планували англомовні інтерактивні заходи.

12 лютого 2020 року відбулося засідання МО учителів природничо-математичного циклу.

Про нові форми та методи навчання, які у першу чергу спрямовані на активізацію навчально-пізнавальної діяльності, підвищення інтересу до предметів, що вивчаються, розвиток творчого потенціалу особистостей і продуктивного, критичного мислення йшлося на заході.

13 лютого 2020 року відбулося тренінгове заняття для класоводів та класних керівників ««Що таке булінг? Профілактика виникнення та подолання проявів булінгу в дитячому середовищі».

14 лютого 2020 року  в нашому навчальному закладі відбувся майстер-клас з петриківського розпису для вчителів 1-4-х класів, які в межах реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти викладають мистецькі дисципліни.