Про патріотизм, небайдужість та щирі почуття колективу 10-Б класу

alt Учні та батьки 10-Б класу (класний керівник Володимир Кузьмович Краєвий) вирішили привітати з наступаючим святом весни жінок-воїнів, які боронять наші рубежі на сході.

Для цієї гарної справи було зібрано 1721 гривню! Основний подарунок - промислова піч для приготування їжі. Учасники акції дізналися, що вона саме вийшла з ладу, й на це витратили 1170 гривень. А на решту коштів ще придбали різні необхідні речі, які на думку дітей та батьків дуже згодяться та порадують наших захисниць.
Щиро, дружно, по родинному тепло відбулася акція в класному колективі. Дякуємо всім учасникам акції. Молодці! Пишаємося вами! Нехай ця весна принесе нам усім щастя та наснагу, аби здійснилися усі задуми. Щоб наступне жіноче свято, ми зустрічали в мирній країні!