ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ'Я

Під час тижня здоров’я, фізичної культури та спорту в Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 Обухівського району практичним психологом Нестеренко О.І. за підтримки педагога організатора Сахно Р.Г. були проведені заходи щодо популяризації одного з компонентів здоров’я, а саме його психічної складової. Були виготовлені інформаційні стіннівки, пам’ятки щодо покращення психоемоційного стану як для дітей, так і для вчителів, пам’ятки для батьків щодо здійснення психологічної підтримки в родині. Родзинкою стали позитивні об’яви, у створенні яких брали участь і самі діти на уроках інформатики під керівництвом вчителя Погребної І.В., а також частина цих об’яв була виготовлена учнями міської школи мистецтв під керівництвом викладача Беркутенко О.Б. Вони неабияк підняли настрій дітям і спонукали до подальшої творчості в цьому напрямку. 7 квітня на одній з перерв школярі з 5 по 11 клас засвоювали сінхрогімнастику Хасая Алієва «Ключ», яка дуже гарно зарекомендувала себе під час трагічних подій на Майдані минулого року. Її п’ять легких і веселих вправ дозволяють оптимізувати роботу усіх систем організму та швидко подолати стрес. А 8 квітня всі відвідувачі школи могли взяти участь у загальношкільному дослідженні «Весела райдуга», метою якого було з’ясувати актуальний емоційний стан дорослих та дітей, а також мотивувати їх на турботу про власне психічне здоров’я.