ДВОМІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

Чистота і краса власними руками

Традиційно, кожної весни колектив Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 активно включається в міський двомісячник благоустрою. Передує цьому організаційно-підготовча робота : затвердження ділянок за кожним класом, визначення термінів і обсягу робіт, залучення спонсорів, профілактичний ремонт шкільного реманенту  тощо.

Наразі основні роботи  вже зроблено: шкільне подвір'я зразково вичищено; впорядковано дерева та підстрижено кущі; сміття вивезено; шкільні ділянки перекопано; багаторічні квіти підкормлено, а літники висіяно. А також пофарбовано бордюри та відремонтовано огорожу. Територія біля Пам’ятника воїнам Великої Вітчизняної війни та ділянка дороги до міського кладовища, які закріплені за навчальним закладом також вже в належному порядку.

Двомісячник благоустрою ще триває. Через декілька тижнів буде висаджена квіткова розсада і школа розквітне яскравим різнобарв'ям.

За  натхнення та неабиякий ентузіазм  дякуємо всьому колективу школи. За допомогу, розуміння та небайдужість особлива подяка колективам ТОВ «ВТФ» «ЕКМІ» в особі Дмитра Дячука, Анни Маркіної; приватного підприємства «Бриз Дніпра», в особі директора Геннадія Говдя та майстра сан очистки й озеленення Лариси Гержан та ФОП, в особі Івана Кирилюка. А також працівникам школи:  Л. І. Тахтамишевій, Н. В. Приходько, Л. М. Кривчун, Н. М. Юрченко, О. В. Ткаченко, Т. В. Омельковець, Д. В. Косянчик, І. Г. Ляхович, В. І. Сябренко, О. Ф. Драндару.