Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

altalt   Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».  Традиційно й наш навчальний заклад долучається до цього заходу.

Цього року протягом акції заплановано та проведено низку тематичних заходів:

-         Конкурс малюнків «Щаслива родина очима дитини»( 3-4 класи);

-          Уроки безпеки «Про кібербезпеку в інтернеті та сомережах» (3-7);

-         Оформлення тематичного стенду «Зупини насильство – захисти себе»;

-         Інтерактивна гра-тест «Правда чи фейк про торгівлю людьми» (9-А, 9-Б, 10, 11-А);

-         Секстинг. Урок «Інтимне селфі в Інтернеті» (8-10 класи);

-         Створення інформаційних буклетів, флаєрів «ПротиДІЙ торгівлі людьми»

-         Створення стрічок-браслетів «Я проти насильства»(лідери учнівського самоврядування);

-         Акція учнівського самоврядування «Я проти насильства»;

-         Колективне виготовлення плакату «Наші ручки проти насилля»(лідери учнівського самоврядування);

-         Колективні розмальовки «Кожна дитина має право бути щасливою»(1-5)

-         Оформлення інформаційного стенду «Права людини починаються з прав дитини»(самоврядування);

-         Оформлення виставки «16 днів проти насильства»(самоврядування).

Щиро дякуємо класним керівникам, класоводам та учнівському самоврядуванню за  участь в акції, ініціативність та активність, зокрема координаторам: практичному психологу Олені Іванівні Нестеренко, педагогу-організатору Римі Григорівні Сахно.

У зв’язку з пандемією (хворі учні, лікарняні у педагогів, самоізоція та дистанційне навчання)  не всі заплановані заходи втілено у життя, тому акцію у нашій школі буде продовжено до 17 грудня. Здоров’я нам усім!