Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Соціально-психологічна служба
Виховні години "Мої права та обов'язки"

З метою формування у дітей правової культури, виховання поваги до держави й права, попередження та профілактики правопорушень, асоціальних проявів соціальний педагог Хлистун Н. В. підготувала виховні години для учнів середньої школи «Мої права та обов’язки». З 30 січня по 10 лютого 2017 року відповідні заходи були проведено з учнями 5-6 класів. Наприкінці виховної години в кожному класі відбулася тематична вікторина. Звання «Кращий знавець права» та грамоти отримали: Жидікіна Софія (5-А клас), Борозинець Денис(5-Б)

 
Батьківські збори

 

24 січня 2017 року у школі відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: «ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ У СКЛАДНІ ХВИЛИНИ».Обговорювалися питання сенсу життя у дитячому віці, маркери ризику (поведінкові прояви), напрямки та форми допомоги. Просвітницьку частину для кожної вікової групи підготувала  практичний психолог Нестеренко О.І.

Читать полностью
 
Семінар працівників районної психологічної служби

 

19 січня 2017 року на базі нашого навчального закладу відбувся семінар працівників районної психологічної служби, на якому піднімались питання самодопомоги у роботі.

Читать полностью
 
Янгольська пошта

 

28 грудня у школі відбулася акція «Янгольська пошта». Її  ретельно та виважено готувала учнівська рада школи на чолі з педагогом-організатором Сахно Р. Г. та практичним психологом Нестеренко О. І..


Читать полностью
 
Парад порад

З 24 по 28 жовтня 2016 року у нашому навчальному закладі проведено тиждень соціального педагога.

Читать полностью
 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 6 из 10