Екскурсії, походи
Змістовний та незабутній день учнів з 4-В

alt  24 грудня 2019 року учні 4-В класу (вчитель Марина Петрівна Сергієнко) відвідали Київський академічний Театр юного глядача на Липках.

Юні глядачі переглянули виставу за мотивами чудового казкаря Ганса-Хрістіана Андерсена «Снігова королева». Зворушлива історія про мандри маленької Герди, про вірність і людяність, силу й мужність, про незламну віру у перемогу добра зачарувала дітей.
  Після вистави діти з екскурсією прогулялися Києвом та познайомилися з військовою технікою Меморіального комплексу національного музею історії України у Другій світовій війні.

Третьокласники в гостях у найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі

alt   Новорічні іграшки – не просто красиві вироби, а символ найулюбленіших родинних свят – Нового року та Різдва.

18 грудня 2019 року учні 3-А класу (вчитель Світлана Михайлівна Шалай) відвідали з екскурсією  Клавдієвську фабрику ялинкових прикрас.

Крім фантастичної екскурсії, працівники підприємства продемонстрували школярам весь технологічний процес виготовлення скляної кульки і влаштували майстер-клас.

Про дракона та театралів

alt   28 листопада 2019 року учні 2-А класу (вчитель Наталія Григорівна Бриж) відвідали Київський академічний театр юного глядача на Липках.
Юні театрали переглянули виставу «Хто подолає дракона?». Чарівне дійство дуже сподобалося: незабутня гра акторів, музика, декорації та костюми не залишили нікого байдужим.

ТЮГ, Том Сойєр та четвертокласники

alt  15 листопада 2019 року учні 4-Б класу (вчитель Тамара Василівна Кушнер) відвідали театр юного глядача(ТЮГ).

Діти з задоволенням переглянули веселу музичну виставу «Пригоди Тома Сойєра», створеної за мотивами всесвітньовідомої повісті Марка Твена.  Світ захоплюючих пригод і вигадок маленького американця та його друзів не залишили байдужим нікого.

Пізнавальні та оздоровчі канікули-2019 старшокласників

alt   На осінніх канікулах учні 8-10 класів разом з класними керівниками Літковською Валентиною Володимирівною та Кучеренко Надією Василівною відвідали чарівне Закарпаття.
У перший день учні побачили "Астрономічний" палац графів Шенборнів та замок Паланок — надзвичайно колоритні та незабутні місця. День завершився прогулянкою старовинними вулицями Мукачево. Другий день розпочався з відвідування Ужгородського замку та прогулянкою по столиці Закарпаття, після чого учні відпочили у термальному комплексі "Жайворонок" в Берегово. В останній день учні відвідали "фортецю любові" — замок "Сент-Міклош" і одне із семи природних чудес України — найкрасивіший водоспад Закарпаття Шипіт.
Поїздка до Закарпаття стала завершальною сторінкою у знайомстві з Західною Україною.

«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»