Екскурсії, походи
Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

alt 25 лютого 2020 року учні 10-А класу з поглибленим вивченням української мови і літератури переглянули виставу  І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім‘я».

Неперевершена гра акторів заворожувала глядачів, переносила їх у саме серце української класики, а неймовірна гра Наталії Сумської в ролі Марусі Кайдашихи змушувала глядачів аплодувати кожного разу, коли вона з‘являлась на сцені. Інші актори також від неї не відставали. Особливо потішили брати Карпо та Лаврін, які були набагато «живіші», ніж в оригіналі. Також варто виділити дует баби Палажки та Параски. Поїздка учням дуже сподобалося.

Класний керівник та вчитель української мови і літератури Валентина Володмирівна Літковська

Змістовний та незабутній день учнів з 4-В

alt  24 грудня 2019 року учні 4-В класу (вчитель Марина Петрівна Сергієнко) відвідали Київський академічний Театр юного глядача на Липках.

Юні глядачі переглянули виставу за мотивами чудового казкаря Ганса-Хрістіана Андерсена «Снігова королева». Зворушлива історія про мандри маленької Герди, про вірність і людяність, силу й мужність, про незламну віру у перемогу добра зачарувала дітей.
  Після вистави діти з екскурсією прогулялися Києвом та познайомилися з військовою технікою Меморіального комплексу національного музею історії України у Другій світовій війні.

Третьокласники в гостях у найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі

alt   Новорічні іграшки – не просто красиві вироби, а символ найулюбленіших родинних свят – Нового року та Різдва.

18 грудня 2019 року учні 3-А класу (вчитель Світлана Михайлівна Шалай) відвідали з екскурсією  Клавдієвську фабрику ялинкових прикрас.

Крім фантастичної екскурсії, працівники підприємства продемонстрували школярам весь технологічний процес виготовлення скляної кульки і влаштували майстер-клас.

Про дракона та театралів

alt   28 листопада 2019 року учні 2-А класу (вчитель Наталія Григорівна Бриж) відвідали Київський академічний театр юного глядача на Липках.
Юні театрали переглянули виставу «Хто подолає дракона?». Чарівне дійство дуже сподобалося: незабутня гра акторів, музика, декорації та костюми не залишили нікого байдужим.

ТЮГ, Том Сойєр та четвертокласники

alt  15 листопада 2019 року учні 4-Б класу (вчитель Тамара Василівна Кушнер) відвідали театр юного глядача(ТЮГ).

Діти з задоволенням переглянули веселу музичну виставу «Пригоди Тома Сойєра», створеної за мотивами всесвітньовідомої повісті Марка Твена.  Світ захоплюючих пригод і вигадок маленького американця та його друзів не залишили байдужим нікого.

«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»