Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Екскурсії, походи
Наші вихованці в Музеї води

alt   24 жовтня 2019 року учні 4-В класу (вчитель Марина Петрівна Сергієнко) відвідали з екскурсією Музей води в Києві.

Школярі познайомилися зі шляхом, який долає вода від дощових хмар аж до річкового осаду, помилувалися басейном із японськими рибками, дізналися багато нового про озера, річки, й водоспади тощо.

   Гарний настрій, позитивні емоції, нові знання та враження від сьогоднішньої подорожі лишаться на все життя.

 
У контактному зоопарку

alt 17 жовтня 2019 року учні 4-Б класу (вчитель Тамара Василівна Кушнер) відвідали з екскурсією зоопарк «12 місяців».

   Доглянуті, охайні мешканці зоопарку зачарували наших школярів. Діти не лише їх бачили та уважно слухали екскурсовода, а ще мали змогу погодувати, погладити тварин.

 

 
У Національному музеї мистецтв Ханенків

alt   11 жовтня 2019 року група учнів 6 - А класу (класний керівник Світлана Василівна Івацко) під керівництвом голови батьківського комітету Ірини Сергіївни Антонової відвідали Національний музей мистецтв Ханенків.

   У художньому музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (колишня назва — Київський музей західного та східного мистецтва) — найвизначніша збірка закордонного мистецтва в Україні.

 Після екскурсії щколярі взяли участь у квесті «Стародавній Київ».  Діти залишилися у захваті: дізналися багато цікавого з історії, занурились в роздуми про мистецтво та отримали задоволення від участі в квесті.

 
Про юних прихильників науки й техніки

alt   11 жовтня 2019 року учні 4-А класу (вчитель Галина Кіндратівна Некряч) відвідали музей популярної науки та техніки "Експериментаніум".

   Постійна експозиція Музею налічує понад 300 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму та акустиці. Окрім цього, є анатомічний відділ, відділи «Таємниці води», «Новітні технології» та оновлена експозиція “Механіка да Вінчі”. А ще - оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти..
  Чудова екскурсія не залишила нікого байдужим!

 

 
Незабутня екскурсія другокласників

alt   30 вересня 2019 року учні 2-А класу (вчитель Наталія Григорівна Бриж) відвідали зоопарк «12 місяців».

     У контактному зоопарку учні не лише бачили тварин, а мали змогу поспілкуватися з ними, погодувати, погладити. До того ж екскурсовод розповіла багато цікавого з життя вихованців зоопарку  та догляду за ними.

   

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 3 из 20