Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Екскурсії, походи
Про неймовірну подорож

alt   10 квітня 2019 року учні 5-В класу (класний керівник Тетяна Ігорівна Нехоріна) відвідали з екскурсією «Парк 12 місяців». Це - новий, сучасний, європейський, дивовижний заклад, його часто називають «Парком щасливих тварин». Тут проживає понад 100 рідкісних та екзотичних тварин. 

Час екскурсії пролетів миттєво! Але позитивні емоції, нові знання та враження від сьогоднішньої подорожі лишаться на все життя.

 

 
Незабутні канікули в Карпатах

alt   Весняні канікули-2019 для учнів 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-А, 10-А класів почалися із захоплюючої поїздки в Карпати.

   Учні разом із учителями В. В. Літковською, Н. В. Кучеренко, О. С. Ращупкіною за три дні подорожі ходили стежками Довбуша,  годували диких тварин у природному заповіднику, милувалися водоспадом Пробій в місті Яремче. А ще відвідали музеї: Гуцульської магії та мольфарства,  фільму «Тіні забутих предків», музичних інструментів, народної вишивки «Галинка Верховинка». Діти з задоволенням слухали розповіді екскурсоводів, приміряли на себе гуцульський національний одяг, створили справжній оркестр з старовинних музичних інструментів (волинка, трембіта, дримба, ліра, сопілка та ін.). Чудовим завершенням екскурсії було підняття по крісельному витягу на гору Буковель.

Читать полностью
 
Весняні канікули та закоханий в Закарпаття 9-В клас

alt   З гарним настроєм, незабутніми враженнями повернулася з екскурсії ще одна група учнів нашого навчального закладу.

   Напередодні Наталія Іванівна Шлома запропонувала своїм вихованцям останні канікули перед випуском з 9 класу провести в Закарпатті. Учні та батьки підтримали класного керівника.

Читать полностью
 
Зоопарк «12 місяців»

alt  1 квітня 2019 року учні 5-Г класу (вчитель Ірина Вікторівна Погребна) відвідали зоопарк «12 місяців», що знаходиться у селі Демидів Вишгородського району.

   Дехто з  дітей вперше мав змогу зблизька побачити таку кількість екзотичних тварин. Тут живуть і леви, і леопарди, і червоний вовк, і чорний ягуар, і мавпи, і бізони та інші.  У контактному зоопарку учні не лише бачили тварин, а мали змогу поспілкуватися з ними, погодувати, погладити. До того ж екскурсовод розповіла багато цікавого з життя вихованців зоопарку  та догляду за ними.

   Сонячний день, піднесений настрій, нові враження зробили подорож п’ятикласників незабутньою.

 
Музей води

alt  22 березня 2019 року учні 2-В (вчитель Тамара Миколаївна Хільковець) та 2-Г (Людмила Борисівна Попко) класів відвідали з екскурсією Музей води у Києві. Цей музей ще називають Водно-інформаційним центром, він цікавий не лише своїм внутрішнім наповленням, його чудова  будівля – архітектурна пам’ятка столиці. 

   Багато нового про озера, річки й водоспади  дізналися школярі, познайомилися з динамічними експозиціями та ще раз переконалися про важливість такої б, здавалося простої речовини як вода. Цікава, повчальна, позитивна екскурсія запам’ятається дітям на все життя.

  
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 6 из 20