Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Екскурсії, походи
Ласуни і театрали з 3-Б

  alt   14 грудня 2018 року в школярів 3-Б класу (вчитель Кушнер Тамара Василівна) був  цікавим, пізнавальним, веселим, і смачним.

    За один день учні встигли з екскурсією до Київської кондитерської фабрики «ROSHEN» та відвідати Театр Юного глядача.

    Додому їхали втомлені й щасливі…

 

 

 
Знову екскурсія на Трипільську ТЕС і знову позитивні емоції переповнюють...

alt    14 листопада 2018 року запам'ятався учням 5-Б класу (вчитель Тетяна Миколаївна Власенко) не лише першим снігом, а й чудовою екскурсією.

 
Хочемо ще!

alt 31 жовтня 2018 року учні 2-Б класу (вчитель Олена Миколоївна Терещенко) відвідали хлібо-булочний комбінат "Кулінічі". Пізнавально, смачно і весело. "Хочемо ще!", - сказали діти.

 
Смачна екскурсія

alt   6 листопада 2018 року учні 7-Б класу (вчитель Олена Василівна Нечипоренко) відвідали хлібзавод "Кулінічі". А там дізналися про виготовлення хліба, брали участь у майстер-класі "Круасан - зроби сам". Гарний настрій, нові знання та незабутні враження запамятаються дітям на все життя.

 
Театральний сезон відкрито 11-А класом!

 alt  Перегляд вистави «Анна Кареніна» у Київському театрі драми і комедії залишив довгий смутний спогад та постійні диспути. Чи однаково всі родини щасливі?Чи може Анна бути блондинкою?(Після Кіри Найтлі в ролі Анни - ні) Чому викликає роздратування Каренін? Чому найдостойнішою героїнею спектаклю є Доллі? Чому симпатичний і добрий Стіва - зрадник? Як може бути щасливою Кіті з відвертим сухарем Левіним? (До речі,улюбленцем Л.М.Толстого). А Вронський, звідки взято стільки терпіння в ставленні до Анни?Таке враження, що текст роману змінено в угоду…часу? авторському світобаченню? підбору персонажів? Незмінною лишилась лише жахлива сцена смерті героїні. І запитання до тексту роману, до сценарію фільму, до режисера спектаклю: «За що в контексті зображеного соціуму автор так жахливо знищує свою героїню?»

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 8 из 20