Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Екскурсії, походи
Історичні парки України. Дендропарк «Олександрія

alt  Ідеї - в життя, саме так прагне удосконалювати шкільне повсякдення 10-А клас із класним керівником Рясною Г.М. От і 24.05.2018 року була здійснена задумка проведення виїзного уроку із художньої культури на тему: «Історичні парки України. Дендропарк «Олександрія». Місто Біла Церква має власну,  майже детективну, історію, що прихована в назві, органний зал в костелі Івана Хрестителя, чарівні європейські вулички, мальовничу річку Рось, твердині  духовної культури - золотоверхі храми. Але найбільше вразила «Олександрія» - 297 гектарів захоплення, гарного настрою та цікавої інформації. З 1815 року молодий садівник Август Єнц 54 роки створював для парку ландшафтні композиції і, безумовно, для Олександри Браницької – величної поціновувачки його таланту. Парк - неперевершена окраса міста. Коли оживають фото з підручника, то й навчання губить сіру фарбу і стає кольоровим.
 
«ОСЕТР» - перший і єдиний виробник чорної ікри в Україні

alt   Наприкінці  жовтня 2018 року учні 6-А класу(вчитель Шпилька Світлана Володимирівна) відвідали аквакультурне осетрове підприємство замкнутого технологічного циклу ТОВ «ОСЕТР». Основний напрямок компанії – дослідження та вирощування риб сімейства осетрових, а також виробництво високоякісної чорної ікри.

   Господарі гостинно зустріли юних екскурсантів розповіли про новітні технології та сучасне обладнання для вирощуванню осетрових, про досвідчених фахівців та високу якість і екологічність продукції.

   За чудову екскурсію школярі та класний керівник дякують працівникам ТОВ «ОСЕТР» та батькам.

 

 
Зачаровані Львовом

alt   23-25 жовтня 2018 року учні 7-Б, 8А, 8-Б, 9-А відвідали місто Львів. Очолювали групу вчителі Валентина Володимирівна Літковська та Надія Василівна Кучеренко.

   Екскурсанти побачили австрійський Львів, підземелля, відвідали музеї, Личаківське кладовище, прогулялися єврейським та вірменськими кварталами. Звичайно ж, із задоволенням посмакували в Майстерні шоколаду та кави.     

     Враження та емоції переповнюють, і на думку учнів цього вистачить аж до весняних канікул! Діти вже почали планувати наступну подорож…

  
Львівські канікули

alt  На осінніх канікулах учні 7-А класу (класний керівник Наталія Вікторівна Іванова)  їздили на навчально-пізнавальну екскурсію до Львова.  

   Львів зачарував відразу: собор Святого  Юра, Личаківський некрополь, Високий замок, Оперний театр. А потім ще участь у квесті «Загадки львівської брущатки»,  розпис пряників у Юрашки, прогулянка до Майстерень карамелі та шоколаду, Копальні кави. І родзинкою подорожі була екскурсія «Золота підкова Львівщини». Неймовірні враження, стародавній шарм, дух романтики й безліч фотографій зі Львову привезли діти в Українку. 
Екскурсія до "Експериментаніуму"

alt    19 жовтня 2018 року учні 5-В класу (класний керівник Нехоріна Тетяна Ігорівна) відвідали музей популярної науки та техніки "Експериментаніум". Це - місце, де наука стає цікавою!

Чудова екскурсія не залишила нікого байдужим!

 

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 9 из 20