Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Екскурсії, походи
Пізнавальні та оздоровчі канікули-2019 старшокласників

alt   На осінніх канікулах учні 8-10 класів разом з класними керівниками Літковською Валентиною Володимирівною та Кучеренко Надією Василівною відвідали чарівне Закарпаття.
У перший день учні побачили "Астрономічний" палац графів Шенборнів та замок Паланок — надзвичайно колоритні та незабутні місця. День завершився прогулянкою старовинними вулицями Мукачево. Другий день розпочався з відвідування Ужгородського замку та прогулянкою по столиці Закарпаття, після чого учні відпочили у термальному комплексі "Жайворонок" в Берегово. В останній день учні відвідали "фортецю любові" — замок "Сент-Міклош" і одне із семи природних чудес України — найкрасивіший водоспад Закарпаття Шипіт.
Поїздка до Закарпаття стала завершальною сторінкою у знайомстві з Західною Україною.

 
Зачаровані старовинним і вічно молодим Львовом

alt   28-29 жовтня 2019 року відбулася екскурсія учнів 7-А класу (класний керівник Світлана Володимирівна Шпилька) містом Львів. 

У пішохідній екскурсії «Середньовічний Львів»  діти познайомилися з найцікавішими архітектурними об'єктами та історією їх формування. У програму входило відвідування Домініканського монастиря, унікального архітектурного ансамблю площі Ринок, яка внесена до списку культурної спадщини ЮНЕСКО, Собор Святого Юра, Римсько-католицький кафедральний костел, пам'ятник І. Федорову, порохову вежу, оборонні стіни, комплекс Успенської церкви.Екскурсійна програма також включала в себе інформацію про видатних особистостей які проживали та працювали у Львові. 

А ще юні екскурсанти відвідували магазини-майстерні з виготовлення шоколаду і шоколадних виробів, спеціалізовані магазини з продажу смаколиків, сувенірні лавки.

 

 
Колективна поїздка учнів на показ історичного екшена "Захар Беркут"

alt  29 жовтня 2019 року учні 7-Б  на чолі з класним керівником, учителем української мови і літератури Ларисою Валентинівною Токовенко переглянули український епічний фільм «Захар Беркут» за однойменною повістю Івана Франка. «Захар Беркут» -  найбільш очікуваний і масштабний проект українського кіно, який щойно вийшов у широкий прокат.

 

 

 

 
Національний науково-природничий музей НАН України

alt   


   26 жовтня 2019 року учні 2-Б класу (вчитель Людмила Миколаївна Кременчуцька) відвідали науково-просвітницьку установу, одну з провідних центрів розвитку природничих досліджень Україні, що діє в системі Національної академії наук України. Одночасно це - один із найбільших науково-природничих музеїв світу.

   Дітвора затамувавши подих слухала екскурсовода, з широко розкритими очима роздивлялася експонати, з задоволенням фотографувала та фотографувалася. Весело й змістовно промайнув день, всі втомлені й щасливі повернулися в Українку.

   За чудовий день, позитивні емоції та нові враження діти дякують Людмилі Миколаївні, своїм батькам, зокрема голові батьківського комітету Світлані Вакулич.

 
Експериментаніум", "Тесла-шоу" та шестикласники

alt   


   24 жовтня 2019 року учні 6-Г класу (вчитель Ірина Вікторівна Погребна) відвідали музей популярної науки та техніки "Експериментаніум".

   Інтерактивні експонати, відділи «Таємниці води», «Новітні технології», експозиція “Механіка да Вінчі”., - надзвичайно цікаво...А ще - оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти…
   До того ж екскурсанти відвідали «Тесла-шоу»! Чудова екскурсія не залишила нікого байдужим!

 

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 2 из 20