Профорієнтація
Парад професій

Ржищівський будівельний технікум запрошує на навчання

alt 19 лютого 2020 року відбулася зустріч учнів 9-х та 11-х класів з викладачами будівельного технікума. Гості розповіли майбутнім випускникам про професії, термівни навчання та умови вступу для здобуття освітньо-професійного ступеня "Фаховий молодший бакалавр" у їхньому навчальному закладі.

Дев’ятикласники на молодіжному профорієнтаційному фестивалі «ПРОФ FEST OK»

Гості з ДНЗ "Професійний ліцей м. Українки"

alt   16 грудня 2019 року відбулася зустріч учнів 9-А (класний керівник Надія Василівна Кучеренко) та 9-Б (Олена Іванівна Квачук) класів  з викладачами  професійного ліцею нашого міста.

«ПРОФ FEST OK»

alt  17 квітня 2019 року з метою професійної орієнтації молоді, популяризації професій делегація цьогорічних випускників нашого навчального закладу відвідала ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки», де відбувся молодіжний профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ FEST OK».

«НачалоПредыдущая123456СледующаяПоследняя»