Профорієнтація
Ржищівський будівельний технікум запрошує на навчання

alt 19 лютого 2020 року відбулася зустріч учнів 9-х та 11-х класів з викладачами будівельного технікума. Гості розповіли майбутнім випускникам про професії, термівни навчання та умови вступу для здобуття освітньо-професійного ступеня "Фаховий молодший бакалавр" у їхньому навчальному закладі.

Гості з ДНЗ "Професійний ліцей м. Українки"

alt   16 грудня 2019 року відбулася зустріч учнів 9-А (класний керівник Надія Василівна Кучеренко) та 9-Б (Олена Іванівна Квачук) класів  з викладачами  професійного ліцею нашого міста.

«ПРОФ FEST OK»

alt  17 квітня 2019 року з метою професійної орієнтації молоді, популяризації професій делегація цьогорічних випускників нашого навчального закладу відвідала ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки», де відбувся молодіжний профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ FEST OK».

Боярський коледж екології і природних ресурсів

altНавчальний заклад запрошує на навчання випускників 9-х класів за спеціальностями: "Агрономія", "Маркенинг", "Фінанси", Менеджмент", "Екологія", "Компютерні науки" тощо. Телефони для довідок (044)401 64 01, (04598) 32 786, 32 789

Київський університет права НАН УКраїни

alt 20 березня 2019 року Українську СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відвідали представники Київського університету права НАН України.

Декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук Тетяна Юріївна Тарасевич, професор КУП Вячеслав Миколайович  Іванов і голова ради молодих вчених Тамара Олександрівна Кортукова розповіли  майбутнім абітурієнтам про спеціальності, які можна здобути у ВНЗ, про умови та перспективи навчання.

«НачалоПредыдущая123456СледующаяПоследняя»